Tajęcina - Jasionka Food Truck - Burgery i Frytki

Na miejscu oraz na dowóz!
Burgery Na miejscu oraz na dowóz!

Food Truck - Burgery Tajęcina - Jasionka Fletcher House

Fletcher House Food Truck – Nasza przyczepa to klimatyczne miejsce, które powstało jako nasza druga miejscówka do serwowania nietuzinkowych burgerów, frytek oraz świeżej i orzeźwiającej lemoniady. Przekonaj się Sam!

Znajdziesz nas pod adresem Tajęcina 2KA – obok traktor.com.pl | G2A Areny | MTU | Lotnisko Jasionka

Obecnie mamy przerwę zimową!

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 20.00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Dowozimy za darmo od 50zł w promieniu 8km:
Tajęcina, Jasionka, Wysoka Głogowska, Zaczernie, Rogoźnica, Stobierna, Nowa Wieś, Wólka Podleśna

Głodny? Zamówienie złożysz przez numer: +48 794 014 113

Menu znajdziesz w zakładce MENU, a nasze promocje w zakładce PROMOCJE – pamiętaj tylko że promocje nie obowiązują podczas dostawy!

Zobacz jak do Nas trafić!

Fletcher House to

100% jakość burgerów

Nasze Burgery to przede wszystkim jakość i nietuzinkowy smak. Tworzymy je od podstaw sami. Wszystkie nasze burgery podawane są z własnej roboty autorskimi sosami, pyszną bułą maślaną naszego wypieku, własnoręcznie zmieloną bardzo dobrej jakości wołowiną oraz świeżymi warzywami.

Lemoniady własnej receptury

Mając bardzo dobre burgery oraz fryty nie mogliśmy pominąć kwestii firmowej lemoniady. Dla naszych gości przygotowaliśmy autorskie, orzeźwiające lemoniady oparte w 100% o naturalne owoce.

Chrupiące fryty belgijskie oraz bataty

Nasze fryty są przygotowywane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dla naszych gości serwujemy fryty belgijskie w ziołach oraz bataty. Fryty w połączeniu z burgerem tworzą idealny duet. W naszej ofercie znajdziecie również fryty jako posiłek, a nie dodatek do burgera – Fryty Fletchera.

Rodzaje Kotletów do wyboru
0
Różnych Burgerów
0
Rodzaji Fryt do Wyboru
0
Procent smaku mięsa
0
Opinie

Zobacz co inni o Nas mówią

Burger i frytki pierwsza klasa,🔥🔥🔥 Sos trafimy w moje smaki,🔥🔥🔥 Obsługa pierwsza klasa, 🔥🔥🔥

Miejsce przyjazne dzieciom: Jest!
Parking: Duży idealny na zlot lub spot motoryzacja 🔥
Sławek
Polecam ! Świetny Kraftowy Burger i bardzo miła obsługa 😋😋 !
Albert

Zobacz więcej naszych opinii na Google!

Przyczepa burger Jasionka, food truck, burger przyczepa Tajęcina, traktorek Tajęcina, burger obiad dostawa, burger dostawa Jasionka, burger dowóz, Wysoka Głogowska, burger w Jasionce, Stobierna, burger z dostawą Zaczernie, Food Truck Lotnisko Jasionka, burgerownia G2A Arena, burgery dowóz Lotnisko, frytki na dowóz, obiady na dowóz Rogoźnica, burgery na telefon Jasionka, burgery na obiad na wynos, burgery na wynos Wólka Podleśnaburgery w okolicy Jasionki, burgery w przyczepie, lunch Jasionka, Kebab Jasionka dostawa, Frytki z posypką dowóz, frytki z dowozem, frytki z dowozem Jasionka, dobre burgery w Tajęcinie, dobre burgery Lotnisko Jasionka, dobry burger w okolicy, Burger zamiast kebaba, burgery, Tajęcina burger dostawa, obiad Jasionka, obiad Tajęcina, obiady na dowóz