O Nas

Smak i klimat przede wszystkim
FletcherHouse Burger Rzeszów
Fletcher House

Klimatyczne miejsce

Fletcher House to klimatyczne miejsce, które powstało z pasji do gotowania i serwowania nietuzinkowych burgerów, wyróżniających się na tle konkurencji frytek oraz świeżej i orzeźwiającej lemoniady. Stworzyliśmy miejsce jakiego w Rzeszowie brakowało.

100% jakość burgerów

Nasze Burgery to przede wszystkim jakość i nietuzinkowy smak. Tworzymy je od podstaw sami. Wszystkie nasze burgery podawane są z własnej roboty autorskimi sosami, pyszną bułą maślaną, własnoręcznie zmieloną bardzo dobrej jakości wołowiną oraz świeżymi warzywami.

Lemoniady własnej receptury

Mając bardzo dobre burgery oraz fryty nie mogliśmy pominąć kwestii firmowej lemoniady. Dla naszych gości przygotowaliśmy autorskie, orzeźwiające lemoniady oparte o naturalne składniki.

Najlepsze fryty w Rzeszowie

Nasze fryty są przygotowywane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dla naszych gości serwujemy fryty belgijskie w ziołach oraz bataty. Fryty w połączeniu z burgerem tworzą idealny duet. W naszej ofercie znajdziecie również fryty jako posiłek, a nie dodatek do burgera – Fryty Fletchera.

Nasz zespół

Kto za tym wszystkim stoi

Kysztof Kusz

Burger Master

Krzysztof Kusz

Burger Master

Bartosz Penar

Mistrz organizacji

Bartosz Penar

Mistrz organizacji

Anna

Pięknie się uśmiecha

Anna

Pięknie się uśmiecha
Obsłużonych klientów
0
Różnych Burgerów
0
Wypitych litrów lemoniady
0
Członków zespołu
0
Niepowtarzalny smak

Naszych sosów

Każdy sos podawany w naszych burgerach czy frytach jest w 100% przygotowany przez nas od podstaw. Spróbuj, a na pewno wrócisz do nas nie raz

Będzie nam miło jak zostawisz swoją opinie na Google!